• Rögar Tıkanıklığı

  Su Tesisatçısı

  Cihazla su kaçağı tespiti, kameralı tıkanıklık açma, doğalgaz kalorifer petek temizliği, klozet tamiratı, bakır boru tesisat, bakır boru kaynağı, ...

 • Su ve Doğalgaz Tesisat Arızaları

  Günümüzde sıhhi tesisatçılar su tesisatı arızaları yanında doğalgaz tesisat kurulumu ve arızaları, bakır boru tesisat, çatı yağmur oluğu temizliği, havalandırma tesisatı gibi benzer konularda da çalışmaktadırlar.

  Cihazla Kırıp Dökmeden Su Kaçağı Tespiti

  Su kaçağı tespiti ve tamiratı gelişmiş cihazların kullanımlarıyla birlikte günümüzde çok kolaylaşmıştır. Cihazla kaçağın yeri noktasal tespit edilmekte böylelikle gereksiz olarak hiçbir yer kırılmamaktadır. Sadece su kaçağının yeri onarım için kırılmakta ve tamirat işlem hızla masrafsız ve temiz olarak tamamlanmaktadır.

  Kameralı Robotla Tıkanıklık Açma

  Kanal tıkanıklarında kamaralı kol kullanılarak tıkanıklığın yeri yine noktasal olarak tespit edilir. Tespit edilen tıkanıklık robot kolla açılmaya çalışılır. Eğer robot kol başarı olmazsa tıkanıklık noktasına direkt müdahale edilerek tıkanıklık en az masraf ve zamanla onarılmış olur.

  Doğalgaz Kalorifer Petek Temizliği

  İki yılda bir yaptıracağınız petek temizleme işlemi sayesinde daha az doğalgaz faturası ödeyerek, kaloriferinizin kurulduğu ilk yıllarda olduğu gibi iyi ısınırsınız.

  Doğalgaz Kalorifer Petek Temizliği

  İki yılda bir yaptıracağınız petek temizleme işlemi sayesinde daha az doğalgaz faturası ödeyerek, kaloriferinizin kurulduğu ilk yıllarda olduğu gibi iyi ısınırsınız.

  Klozet Tamiratı, İç Takım Değiştirme

  Klozet tamiratı, klozet değişikliği, klozet montajı, klozet iç takım değiştirme, klozet su ayarı, klozet sifon değiştirme, rezervuar su ayarı sorunlarınız profesyonelce çözülür.

 • Su Tesisatçısı

  Profesyonel Su Tesisatçıları

  Sitemizde düzgün çalışan, tecrübeli ve profesyonel su tesisatçılarına ve sitelerine yer vermekteyiz. Su tesisat ustanızı bu siteden seçtiğinizde büyük ihtimalle sorunsuz bir sıhhi tesisat tamirat süreci geçireceksiniz!

   

  Önerdiğimiz tesisatçı arkadaşlardan memnun kalırsanız bizim de bu durumda memnun olacağımızı, memnun kalmazsanız bizim de üzüleceğmizi fakat bu durumdan sorumlu olmayacağımızı öncelikle hatırlatmak isteriz.

   

  Vera Tesisat | Tüm Tesisat | Atlas Tesisat